Uitslagen shows 2023-2024

DOGS & FUN - Europasieger with Crufts Q & Frühjahrssieger
24-05-2024

Clogmills Wispa Gold

  • Jury: Blessing Regina (DE)
  • Klasse: Tussenklasse Teven

Uitslag: 1U

Anw. Dt. Ch. VDH

 

Clogmills Bellatrix Van Detta

  • Jury: Blessing Regina (DE)
  • Klasse: Kampioensklasse Teven

Uitslag: 1U

Anw. Dt. Ch. VDH

CAC Neutral

BOB 

Crufts Qualification

VDH-Europasieger

Pinkstershow
19-05-2024

Clogmills Bellatrix Van Detta

  • Jury: John Muldoon (IE)
  • Klasse: Kampioensklasse Teven

Uitslag: 1U
BOB
CAC

Joe Cat show
09-05-2024

Clogmills Wispa Gold

  • Jury: Bakker-Van De Woestijne Erica (NL)
  • Klasse: Tussenklasse teven

Uitslag: 1U

Clogmills Candy Floss

  • Jury: Bakker-Van De Woestijne Erica (NL)
  • Klasse: Tussenklasse reuen

Uitslag: 1U 
Reserve CAC

Clogmills Bellatrix Van Detta

  • Jury: Bakker-Van De Woestijne Erica (NL)
  • Klasse: Kampioensklasse teven

Uitslag: 1U 

Reserve CAC

Martini Dogshow Groningen Holland Cup
03-03-2024

Clogmills Wispa Gold

  • Jury: Draganescu Marian (RO)
  • Klasse: Tussenklasse teven

Uitslag: 1U 

Clogmills Bellatrix Van Detta

  • Jury: Draganescu Marian (RO)
  • Klasse: Kampioensklasse teven

Uitslag: 1U 

Reserve CAC

Ambiorixtroffee Genk 26st
13-01-2024

Parabar Panto Primadonna

  • Jury: Richard Kinsey (UK)
  • Klasse: Kampioensklasse teven

Uitslag: 1U 

BOB
CAC 
Ambiorix Winner

Brussels Dogshows 129st & 130st
17-12-2023

Clogmills Wispa Gold

  • Jury: Barak Lifac Yochai [Israel]
  • Klasse: Tussenklasse teven

Uitslag: 1U 

Dubbel CAC 

Belgian Winner

 

Clogmills Wispa Gold

  • Jury: Bystrup Annette [Denmark]
  • Klasse: Tussenklasse teven

Uitslag: 1U

BOS

Dubbel CAC

Clogmills Bellatrix Van Detta

  • Jury: Loes Mouchart-Kleingeld  [NL]
  • Klasse: Kampioensklasse teven

Uitslag: 1U

BOB

Dubbel CAC

Belgian Winner

Parabar Panto Primadonna

  • Jury: Bystrup Annette [Denmark]
  • Klasse: Kampioensklasse teven

Uitslag: 1U

Dubbel Reserve CAC

KerstShow
10-12-2023

Clogmills Wispa Gold

  • Jury:  Loes Mouchart-Kleingeld [NL]
  • Klasse: Jeugdklasse teven

Uitslag: 1U 

Jeugd BOB

Jeugd CAC 

Clogmills Bellatrix Van Detta

  • Jury: Loes Mouchart-Kleingeld  [NL]
  • Klasse: Kampioensklasse teven

Uitslag: 1U

BOB

CAC

Dutch Winner
26-11-2023

Clogmills Wispa Gold

  • Jury: Rob Douwma [NL]
  • Klasse: Jeugdklasse teven

Uitslag: 2U 

Clogmills Bellatrix Van Detta

  • Jury: Rob Douwma [NL]
  • Klasse: Kampioensklasse teven

Uitslag: 1U 

Winner 2023

BOS

CAC

Crufts qualificatie 2024

HUND & PFERD - Bundessieger with Crufts Q & Herbstsieger
03-11-2023

Clogmills Wispa Gold

  • Jury: Gruttner Hans-Erhard [DE]
  • Klasse: Jeugdklasse teven

Uitslag: 1U 

Jeugd BOB

Dubbel CAC

Anw. Dt. Ch. VDH, Bundesjugendsieger 2023

Crufts qualificatie 2024

Clogmills Bellatrix Van Detta

  • Jury: Gruttner Hans-Erhard [DE]
  • Klasse: Kampioensklasse teven

Uitslag: 1U 

BOB

Dubbel CAC

Anw. Dt. Ch. VDH, Bundessieger 2023

Crufts qualificatie 2024

Zwolle Outdoor IV
10-09-2023

Clogmills Wispa Gold

  • Jury: Colm Hastings [IE]
  • Klasse: Jeugdklasse teven

Uitslag: 1U 

Jeugd BOB

Reserve jeugd CAC

Clogmills Bellatrix Van Detta

  • Jury: Colm Hastings [IE]
  • Klasse: Kampioensklasse teven

Uitslag: 1U 

BOB

CAC

Tiende Kampioensclubmatch Lancashire Heeler Club
03-09-2023

Clogmills Wispa Gold

  • Jury: Jayne Holligan [GB]
  • Klasse: Jeugdklasse teven

Uitslag: 3U

Parabar Peony

  • Jury: Jayne Holligan [GB]
  • Klasse: Kampioensklasse teven

Uitslag: 4U

Clogmills Bellatrix Van Detta

  • Jury: Jayne Holligan [GB]
  • Klasse: Fokkersklasse

Uitslag: 1U 
AXA’s Troffee beste Nederlands gefokte hond 

Traqdean De Dotty Goes Dutch

  • Jury: Jayne Holligan [GB]
  • Klasse: Veteranenklasse teven

Uitslag: 3ZG

International Dogshow Rotterdam
06-08-2023

Clogmills Wispa Gold

  • Jury: Mevr. Hannie Warendorf [NL]
  • Klasse: Jeugdklasse teven

Uitslag: 1U 

Jeugd BOB

Jeugd CAC

Nederlands Jeugdkampioen

Dulle Griet Open Show Gent

Clogmills Wispa Gold

  • Jury: Timmermans-Kadenko Nadjia [NL]
  • Klasse: Jeugdklasse teven

Uitslag: 1ZG 

Jeugd BOB

Belgisch Jeugdkampioen

Pinkstershow Gorinchem
29-05-2023

Clogmills Wispa Gold

  • Jury: Erika Bakker van de Woestijne [NL]
  • Klasse: Jeugdklasse teven

Uitslag: 1U 

Jeugd BOB

Jeugd CAC 

54e Flanders Dogshow
07-05-2023

Clogmills Wispa Gold

  • Jury: Caterine Roony [IE]
  • Klasse: Jeugdklasse teven

Uitslag: 1U 

Jeugd BOB 

Crufts Q 2024

 

Kampioen Parabar Peony

  • Jury: Caterine Roony [IE]
  • Klasse: Kampioensklasse teven

Uitslag: 1U 

BOS

CAC

Crufts Q 2024

International Dogshow KC OSS
29-04-2023

Clogmills Wispa Gold

  • Jury: Mark Wibier [NL]
  • Klasse: Jeugdklasse teven

Uitslag: 1U 

Jeugd BOS

Jeugd CAC

 

Antwerpen Brabo
16-04-2023

Clogmills Wispa Gold

  • Jury: Mr. Fricke C.-P. [DE]
  • Klasse: Jeugdklasse teven

Uitslag: 1U

Jeugd BOS

Jeugd CAC

Kampioen Parabar Peony

  • Jury: Mr. Fricke C.-P. [DE]
  • Klasse: Kampioensklasse teven

Uitslag: 1U 

CAC

Holland Cup
19-03-2023

Clogmills Wispa Gold

  • Jury: Judge Ricky Lochs [NL]
  • Klasse: Puppyklasse teven

Uitslag: 1VB 

Puppy BOB 

Geselecteerd bij de laatste 6 puppy’s BIG puppy

 

Kampioen Clogmills Bellatrix Van Detta

  • Jury: Judge Ricky Lochs [NL]
  • Klasse: Kampioensklasse teven

Uitslag: 1U 

BOS 

Holland Cup Winner

Ambiorix Trofee
08-01-2023

Clogmills Wispa Gold

  • Jury: Bart van Daelen [BE]
  • Klasse: Puppyklasse teven

Uitslag: 1VB 

Puppy BOB 

 

Kampioen Clogmills Bellatrix Van Detta

  • Jury: Bart van Daelen [BE]
  • Klasse: Kampioensklasse teven

Uitslag: 1U 

BOB 

Dubbel CAC BE

Scroll naar boven